English German Russian

Szkoła Lucień

| 28 Listopad 2020    |    | Jakub, Lesław, Zdzisław

Polsko - Portugalski Projekt Edukacyjny “Valentine's Cards Exchange”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix065

W lutym bieżącego roku dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnym wzięły udział w polsko - portugalskim projekcie eTwinning pod nazwą „Valentine's Cards Exchange”.

Głównymi celami projektu było kultywowanie tradycji święta walentynek, integracja z dziećmi z innych krajów europejskich oraz nawiązanie nowych znajomości i wspólna zabawa.

Projekt obejmował wykonanie przez dzieci kartek walentynkowych, przygotowanie fotorelacji z obchodów Walentynek w naszych przedszkolach oraz nagranie piosenki walentynkowej. Przedszkolaki bardzo aktywnie i twórczo spędziły czas przy realizacji zadań projektowych. Efektem ich pracy była wymiana kartek z kolegami i koleżankami z Portugalii, poznanie zabaw walentynkowych w innych krajach europejskich jak również nauka języka angielskiego przez śpiewanie i nagranie piosenki.

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Zobacz film 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _