| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

Polsko - Portugalski Projekt Edukacyjny “Valentine's Cards Exchange”

W lutym bieżącego roku dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnym wzięły udział w polsko - portugalskim projekcie eTwinning pod nazwą „Valentine's Cards Exchange”.

Głównymi celami projektu było kultywowanie tradycji święta walentynek, integracja z dziećmi z innych krajów europejskich oraz nawiązanie nowych znajomości i wspólna zabawa.

Projekt obejmował wykonanie przez dzieci kartek walentynkowych, przygotowanie fotorelacji z obchodów Walentynek w naszych przedszkolach oraz nagranie piosenki walentynkowej. Przedszkolaki bardzo aktywnie i twórczo spędziły czas przy realizacji zadań projektowych. Efektem ich pracy była wymiana kartek z kolegami i koleżankami z Portugalii, poznanie zabaw walentynkowych w innych krajach europejskich jak również nauka języka angielskiego przez śpiewanie i nagranie piosenki.

Zobacz film