English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

Apel poświęcony ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

02 marca 2020 r.

ix063

Dnia 2 marca  2020 r. w  naszej szkole odbył się apel poświęcony ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM, którzy w latach 1943 – 1963 nie pogodzili się z okupacją niemiecką ani radziecką. Przedstawiono krótko zakres represji stosowanej na ludności cywilnej, żołnierzach podziemia oraz scharakteryzowano sylwetki kilu postaci.  Zagadnienia te są niezwykle istotne w kształtowaniu postaw patriotycznych młodego pokolenia.  Dziś mieliśmy okazję, aby uczcić wszystkich żołnierzy niezłomnych i oddać im hołd. W apelu brali udział uczniowie klasy VII pod kierunkiem p. Marietty Dan.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _