English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

28 lutego 2020 r.

ix062

Dnia 28.02.2020 r. w naszej szkole odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Już po raz trzeci gościliśmy dzieci i młodzież biorącą udział w tym konkursie. Trzy lata temu były to również eliminacje miejsko – gminne, natomiast w roku 2013 odbywał się u nas konkurs na poziomie wojewódzkim.

W tegorocznych eliminacjach brało udział po czterech przedstawicieli szkół podstawowych z terenu miasta oraz gminy Gostynin. Uczniowie musieli wykazać się rozległą wiedzą z dziedziny pożarnictwa. Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Adrian Majchrzak i Jakub Ujazdowski w grupie kl. VII-VIII.  Tomek Gębicki  i Jakub Sejda w grupie klas I-VI. Mimo dużej konkurencji uczniowi naszej szkoły udało się odnieść sukces. W grupie młodszej Jakub Sejda zajął II miejsce.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _