| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

28 lutego 2020 r.

Dnia 28.02.2020 r. w naszej szkole odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Już po raz trzeci gościliśmy dzieci i młodzież biorącą udział w tym konkursie. Trzy lata temu były to również eliminacje miejsko – gminne, natomiast w roku 2013 odbywał się u nas konkurs na poziomie wojewódzkim.

W tegorocznych eliminacjach brało udział po czterech przedstawicieli szkół podstawowych z terenu miasta oraz gminy Gostynin. Uczniowie musieli wykazać się rozległą wiedzą z dziedziny pożarnictwa. Nasi uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Adrian Majchrzak i Jakub Ujazdowski w grupie kl. VII-VIII.  Tomek Gębicki  i Jakub Sejda w grupie klas I-VI. Mimo dużej konkurencji uczniowi naszej szkoły udało się odnieść sukces. W grupie młodszej Jakub Sejda zajął II miejsce.