English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

01 lutego 2020 r.

 ix060

Dnia 01.02.2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klas I-III o godz. 12.00 obejrzały przedstawienie pt., ”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu uczniów klasy Ia i Ib, przygotowane przez p. D. Stawicką i p .D. Woźnicką. Dzieci  przebrane za postacie z bajek pięknie się zaprezentowały. Występ bardzo  spodobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami.

 Następnie rozpoczęła się świetna zabawa i animacje, o które zadbała płocka grupa ,,Bawidełko”. Były tańce, zabawy, konkursy, animacje z chustą klauna. Udział w zabawie urozmaiciły żywe maskotki ,,Ciasteczkowy Potwór” i ,,Myszka Minnie”. Na zakończenie dzieci otrzymały od Mikołaja paczki pełne słodyczy.

Po południu  rozpoczęła się zabawa dla klas IV-VIII. Uczniowie chętnie bawili się przy dźwiękach muzyki, a w salach czekały na nich smaczne poczęstunki.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _