| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

01 lutego 2020 r.

Dnia 01.02.2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych i klas I-III o godz. 12.00 obejrzały przedstawienie pt., ”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu uczniów klasy Ia i Ib, przygotowane przez p. D. Stawicką i p .D. Woźnicką. Dzieci  przebrane za postacie z bajek pięknie się zaprezentowały. Występ bardzo  spodobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami.

Po południu  rozpoczęła się zabawa dla klas IV-VIII. Uczniowie chętnie bawili się przy dźwiękach muzyki, a w salach czekały na nich smaczne poczęstunki.