English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

WYCIECZKA DO ZAKĄTKA ODKRYWCÓW – PUNKT PRZEDSZKOLNY

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

29 stycznia 2020 r.

ix059

Dnia 29.01.2020 roku dzieci z punktu przedszkolnego w Lucieniu pojechały na autokarową wycieczkę do „Zakątka Odkrywców„ w Stróżewku koło Płocka. Przedszkolaki podczas warsztatów mydlarskich poznały krótką historię mydła i jego rodzaje. Następnie pod okiem Szalonego Naukowca samodzielnie wykonały pachnące mydełka. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych i podziwiały pokaz baniek mydlanych. Dodatkową atrakcją było zamykanie przedszkolaków i opiekunów w bańkach. Maluchy bardzo aktywnie i twórczo spędziły niezapomniane chwile.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _