| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

WYCIECZKA DO ZAKĄTKA ODKRYWCÓW – PUNKT PRZEDSZKOLNY

29 stycznia 2020 r.

Dnia 29.01.2020 roku dzieci z punktu przedszkolnego w Lucieniu pojechały na autokarową wycieczkę do „Zakątka Odkrywców„ w Stróżewku koło Płocka. Przedszkolaki podczas warsztatów mydlarskich poznały krótką historię mydła i jego rodzaje. Następnie pod okiem Szalonego Naukowca samodzielnie wykonały pachnące mydełka. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych i podziwiały pokaz baniek mydlanych. Dodatkową atrakcją było zamykanie przedszkolaków i opiekunów w bańkach. Maluchy bardzo aktywnie i twórczo spędziły niezapomniane chwile.