| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

,,Fizyka wszędzie styka"

20 stycznia 2020 r.

Dnia 20.012020r. uczniowie klas od II do VI uczestniczyli w niecodziennej lekcji pt. ,,Fizyka wszędzie styka” przeprowadzonej przez Grupę Zaelektryzowani. Uczniowie wysłuchali pogadanki na temat gazów: butanu, helu, wodoru oraz niektórzy brali udział w doświadczeniach z butanem i helem. Wszyscy obejrzeli niecodzienne eksperymenty z fizyki i chemii ,dużą kolekcję rekwizytów oraz zabawy z gazami. Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w tych zajęciach.