English German Russian

Szkoła Lucień

| 4 Lipiec 2020    |    | Elżbieta, Malwina, Teodor

,,Fizyka wszędzie styka"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

20 stycznia 2020 r.

Dnia 20.012020r. uczniowie klas od II do VI uczestniczyli w niecodziennej lekcji pt. ,,Fizyka wszędzie styka” przeprowadzonej przez Grupę Zaelektryzowani. Uczniowie wysłuchali pogadanki na temat gazów: butanu, helu, wodoru oraz niektórzy brali udział w doświadczeniach z butanem i helem. Wszyscy obejrzeli niecodzienne eksperymenty z fizyki i chemii ,dużą kolekcję rekwizytów oraz zabawy z gazami. Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w tych zajęciach.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _