English German Russian

Szkoła Lucień

| 5 Lipiec 2020    |    | Karolina, Antoni, Filomena

„Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

29 litopada 2019 r.

ix030

W dniu 29 listopada bieżącego roku w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu odbył się VIII Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów Muzycznych, którego mottem było „Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem”. W konkursie wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I – III szkół podstawowych.

Muzyczne zmagania solistów oraz duetów oceniało jury w składzie: Pani Katarzyna Lisicka - dyrygent Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon, Pan Michał Bartosiak - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostynińskiego oraz Pan Cezary Szymczak - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem.

Naszą szkołę w kategorii oddziały przedszkolne reprezentowały Anna Sierant i Nikola Leonarcik. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę „Jesienny pociąg” i zajęły III miejsce. Natomiast w kategorii klasy I-III, zaszczytne I miejsce „wyśpiewał” uczeń klasy IA Jakub Pilichowicz. Młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _