English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

"Jazda na Płock" - odkrywamy kulturę i dziedzictwo historyczne Płocka

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

29 listopada 2019 r.

ix028

W dniu 29 listopada po raz trzeci odwiedziliśmy Płock w ramach projektu "Jazda na Płock - odkrywamy kulturę i dziedzictwo historyczne Płocka. Był to nasz ostatni wyjazd w ramach tych działań kończący jednocześnie w/w projekt. Poznawszy, z poprzednich wizyt, historię Płocka i ludzi, którzy ją tworzyli, znając muzea i ciekawe, nie tylko historyczne miejsca, dziś nasze kroki skierowaliśmy do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego na spektakl "Tajemniczy ogród" Frances Hodgson Burnett w reżyserii Stefana Szaciłowskiego. Przedstawienie poruszyło nasze serca ale i rozbawiło, skłaniając jednocześnie do refleksji. To nie był jednak koniec atrakcji. Niespodzianką dla nas było to, że jeden z aktorów, pan Szymon Cempura oprowadził nas po całym teatrze. Mogliśmy zobaczyć to, co widzą tylko aktorzy i pracownicy techniczni. Od wąskich, ciemnych przejść, prywatnych pokoi garderobianych, perukarnię, szwalnię, pomieszczenia z kostiumami, miejsc technicznych po małe sceny, aż w końcu stanęliśmy na głównej, dużej scenie. Zrobiło to na nas bardzo duże wrażenie, a opowieści pana Szymona tylko je potęgowały.

Na pewno nie rozstajemy się z Płockiem na długo, ponieważ projekt "Jazda na Płock" ukazał nam to miasto w zupełnie innym świetle i chętnie będziemy je odwiedzać, zgłębiając kolejne jego ciekawe historie.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _