English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

X – jubileuszowy Festiwal Piosenki Religijno – Patriotycznej

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

26 listopada 2019 r.

ix025

X – jubileuszowy Festiwal Piosenki Religijno – Patriotycznej organizowany przez SP1 w Gostyninie w dniu 26 listopada zgromadził ponad 40 uczestników, którzy zaprezentowali swoje utwory, a na koniec zostali poczęstowani tortem przygotowanym z okazji jubileuszu. Podczas festiwalu wystąpili  również nasi uczniowie: Eliza Tyszkiewicz i  Amelia Tyszkiewicz z klasy IA, Nikola Kwiatkowska z klasy VB – zdobyła wyróżnienie w kategorii klas IV-VIII oraz Amelia Modrzejewska z klasy VIII, która „wyśpiewała” 2 miejsce w tej samej kategorii.

Gratulujemy sukcesów.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _