| 13 Grudzień 2019    |    | Łucja, Otylia, Eugeniusz

Konkurs piosenki „Jesień”

W dorocznym konkursie piosenki „Jesień” organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Zespół wokalny z klasy IA w składzie Zuzanna Pilichowicz, Agata Markiewicz i Jakub Pilichowicz „wyśpiewał” wyróżnienie, zespół wokalny w składzie: Zuzanna Karasiewicz, Julia Jankowska, Julia Majchrzak i Nikola Kwiatkowska zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej, Amelia Modrzejewska – również I miejsce w kategorii klas VII – VIII. Dziękujemy za udostępnienie zdjęć MCK w Gostyninie.