English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Konkurs piosenki „Jesień”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix024

W dorocznym konkursie piosenki „Jesień” organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Zespół wokalny z klasy IA w składzie Zuzanna Pilichowicz, Agata Markiewicz i Jakub Pilichowicz „wyśpiewał” wyróżnienie, zespół wokalny w składzie: Zuzanna Karasiewicz, Julia Jankowska, Julia Majchrzak i Nikola Kwiatkowska zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej, Amelia Modrzejewska – również I miejsce w kategorii klas VII – VIII. Dziękujemy za udostępnienie zdjęć MCK w Gostyninie.

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _