English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Październik 2020    |    | Danuta, Igor, Remigiusz

Szkolne Andrzejki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

25 listopada 2019 r.

ix029

25 listopada podczas godziny wychowawczej uczniowie klas 4-8,  w związku ze zbliżającymi się Andrzejkami, mogli sprawdzić, co czeka ich w przyszłości lub potańczyć w sali nr 15. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wróż oraz przedstawicielkom klasy 8 za oprawę muzyczną podczas zabawy tanecznej.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _