English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Euroimpreza u przedszkolaków

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

25 listopada 2019 r.

ix023

Dnia 25 listopada br. w naszej szkole, dla dzieci z punktu przedszkolnego oraz z oddziałów przedszkolnych odbyła się EuroImpreza. Zabawa została zorganizowana z okazji przypadającej w tym roku 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, pod patronatem Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Podczas Euroimprezy odbyło się wiele atrakcji dla jej najmłodszych uczestników  m.in. zabawa taneczna, quiz wiedzy o Unii Europejskiej, zabawy ruchowe, sprawnościowe oraz  konkurs na najładniejsze przebranie. Każdy strój był wyjątkowy, nawiązujący do barw Unii Europejskiej. Ponadto w czasie zabawy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt,,15 lat Polski w Unii Europejskiej”. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni.

Mnóstwo radości i uśmiechu połączonej z pogłębianiem wiedzy  towarzyszyło wszystkim uczestnikom tejże wyjątkowej imprezy.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _