| 13 Grudzień 2019    |    | Łucja, Otylia, Eugeniusz

Euroimpreza u przedszkolaków

25 listopada 2019 r.

Dnia 25 listopada br. w naszej szkole, dla dzieci z punktu przedszkolnego oraz z oddziałów przedszkolnych odbyła się EuroImpreza. Zabawa została zorganizowana z okazji przypadającej w tym roku 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, pod patronatem Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Podczas Euroimprezy odbyło się wiele atrakcji dla jej najmłodszych uczestników  m.in. zabawa taneczna, quiz wiedzy o Unii Europejskiej, zabawy ruchowe, sprawnościowe oraz  konkurs na najładniejsze przebranie. Każdy strój był wyjątkowy, nawiązujący do barw Unii Europejskiej. Ponadto w czasie zabawy nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt,,15 lat Polski w Unii Europejskiej”. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni.

Mnóstwo radości i uśmiechu połączonej z pogłębianiem wiedzy  towarzyszyło wszystkim uczestnikom tejże wyjątkowej imprezy.