English German Russian

Szkoła Lucień

| 5 Lipiec 2020    |    | Karolina, Antoni, Filomena

Akademia z okazji 11 listopada – Święta Niepodległości

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

12 listopada 2019 r.

ix022

Dnia 12 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 11 listopada – Święta Niepodległości. Część artystyczną przygotowała p. Marietta Dan natomiast część muzyczną- p. Joanna Dymczak. Uczniowie oraz nauczyciele zebrali się na hali gimnastycznej,
aby obejrzeć akademię. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, który wprowadził zebranych w uroczysty i podniosły nastrój. Akademia opierała się
na przeplataniu patriotycznych wierszy recytowanych przez uczniów, krótkiej scenki
w wykonaniu klasy Va, VIb, VII i VIII, komentarzem historycznym dotyczącym przyczyn utraty niepodległości Polski i walki o wolność Ojczyzny oraz śpiewaniu pieśni narodowych przez chór. Na koniec akademii Pani Dyrektor Ilona Dan wygłosiła krótką przemowę skierowaną do uczniów na temat konieczności pielęgnowania w sobie patriotycznej postawy prawdziwego Polaka. Myślę, że ten występ kolejny raz przypomniał uczniom o obchodach Święta Niepodległości w naszym kraju.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _