| 13 Grudzień 2019    |    | Łucja, Otylia, Eugeniusz

Regulamin konkursu o Puchar Przechodni

1. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Organizatorem konkursu o Puchar Przechodni za najwyższą frekwencję
    w danym miesiącu jest Samorząd Uczniowski działający w Szkole Podstawowej w Lucieniu.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII.
  3. Konkurs trwa od 1 października do 31 maja.
  1. II.CELE KONKURSU
  1. poprawa frekwencji uczniów
  2. wyłonienie w każdym miesiącu poczynając od października klasy z najwyższą frekwencją,
  3. kształtowanie wśród uczniów nawyku zdrowej rywalizacji
    i współzawodnictwa,
  1. III.ZASADY KONKURSU
  1. Puchar Przechodni  jest konkursem szkolnym, obejmującym klasy IV-VIII.
  2. Klasa z najwyższą frekwencją w miesiącu poprzedzającym rozstrzygnięcie otrzymuje Puchar Przechodni na cały miesiąc tzn. w miesiącu listopadzie za październik.
  3. Opiekun samorządu, co miesiąc, do 5 dnia miesiąca, sprawdza w dzienniku elektronicznym frekwencję każdej klasy przez, co klasa z najwyższą frekwencją otrzymuje Puchar Przechodni na kolejny miesiąc.
  4. Wyniki frekwencji zostaną zamieszczane na tablicy ogłoszeń samorządu oraz na stronie internetowej szkoły każdego miesiąca.
  5. Zwycięska klasa zobowiązuje się do dbania o Puchar Przechodni. Jeśli w danym miesiącu i danej klasie Puchar Przechodni ulegnie zniszczeniu klasa musi odkupić puchar w celu kontynuowania konkursu.
  6. Do Pucharu Przechodniego dołączany jest dyplom.
  7. Nad organizacją oraz przebiegiem konkursu czuwać będą SU oraz opiekunowie SU.