| 13 Grudzień 2019    |    | Łucja, Otylia, Eugeniusz

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PLUSZOWY MIŚ”

Prace można wykonać techniką dowolną, na bloku technicznym w formacie A-4.

Przy ocenie prac najwyżej punktowane będą: samodzielność wykonania, pomysłowość, stopień trudności techniki, staranność wykonania.

Podpisaną pracę należy złożyć do 20.11.2019 roku do wychowawców
lub opiekunów SU sala 15 (M. Rozwora, K. Katarzyński).

Czekamy na Wasze prace!

Organizator:  Samorząd Uczniowski

Regulamin szkolnego konkursu plastycznego „Pluszowy Miś”

Regulamin konkursu dostępny jest w sekretariacie szkoły, u opiekunów SU (Milena Rozwora, Konrad Katarzyński) oraz na stronie internetowej szkoły.

Organizatorem konkursu jest  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Lucieniu.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Punktu Przedszkolnego
oraz klas 0-3.

Prace powinny być wykonane w formacie A-4, kartka z bloku technicznego.

Technika wykonania prac jest dowolna np. malarstwo, grafika, rysunek, wyklejanka, lub inne techniki na płaskim podłożu umożliwiającym prezentację prac na wystawie.

Każda praca musi być opisana metryczką - z przodu - imię i nazwisko dziecka.
Z tyłu- imię i nazwisko, klasa, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Prace wykonane i opisane zgodnie z regulaminem należy składać do 20.11.2019 roku do wychowawców lub opiekunów Samorządu Uczniowskiego sala 15 (Milena Rozwora, Konrad Katarzyński).

Jeden uczestnik może złożyć tylko jedną pracę. Nie przyjmujemy prac wykonanych zbiorowo.

Prace konkursowe oceni Komisja powołana przez organizatora konkursu.

Zostaną przyznane nagrody: Punkt Przedszkolny I, II, III miejsce, OA i OB. I, II, III miejsce oraz klasy 1-3 I, II, III miejsce. Dodatkowo organizatorzy mogą przyznać wyróżnienie w każdej podanej grupie. Każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma słodki upominek.

Wyniki konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 25 listopada podczas uroczystego apelu.

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zamieszczenia na wystawie wybranych prac lub zmiany terminu rozdania nagród.

Złożenie pracy na konkurs jest równoznaczne z uznaniem powyższego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i opublikowanie danych dotyczących wyników Konkursu, do prezentacji zdjęć, notatek w mediach oraz na stronie internetowej szkoły.