English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Styczeń 2020    |    | Felicja, Rafał, Tymoteusz

Konkurs plastyczny "Mazowsze - Serce Polski"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

30 października 2019 r.

ix016

Ogłoszony przed wakacjami przez Gminę Gostynin oraz Centrum Kultury w Białem konkurs plastyczny pod nazwą "Mazowsze - Serce Polski" miał swój finał w dniu 30 października 2019 roku w Urzędzie Gminy Gostynin. Nasze uczennice zdobyły tam cenne nagrody zostając wyróżnionymi godnie reprezentując Szkołę Podstawową w Lucieniu. Wiktorii Suwale i Julicie Łykowskiej serdecznie gratulujemy.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _