| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

XXII Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

25 października 2019 r.

W piątek 25 października 2019 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie odbyły się XXII Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w kategorii „Dzieci” zorganizowane przez Gostyniński Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lucieniu zajęli III miejsce.

Drużyna w składzie : Adam Dubielak, Mateusz Krysiewicz, Paweł Zarzycki, Kacper Swierczyński, Bartosz Kaźmierczak, Wiktor Dłuźniewski, Mateusz Kołodziejczak, Jakub Sejda, Gaspar Browarski, Fabian Goliszewski, Jakub Toruniewski.