English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Styczeń 2020    |    | Felicja, Rafał, Tymoteusz

XXII Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

25 października 2019 r.

W piątek 25 października 2019 roku w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie odbyły się XXII Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców w kategorii „Dzieci” zorganizowane przez Gostyniński Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lucieniu zajęli III miejsce.

Drużyna w składzie : Adam Dubielak, Mateusz Krysiewicz, Paweł Zarzycki, Kacper Swierczyński, Bartosz Kaźmierczak, Wiktor Dłuźniewski, Mateusz Kołodziejczak, Jakub Sejda, Gaspar Browarski, Fabian Goliszewski, Jakub Toruniewski.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _