English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Występ SZPiT „Promyki Lucienia” w Sierakówku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

21 października 2019 r.

ix012

W dniu 21.10.2019 r. nasz SZPiT „Promyki Lucienia” uświetnił swoim występem artystycznym uroczyste powitanie gości z Hiszpanii, Portugalii i Grecji, którzy przyjechali do SP w Sierakówku w związku z programem Erasmus +. Nasi uczniowie zaprezentowali suitę krakowską oraz pieśni ludowe i zostali bardzo ciepło przyjęci przez międzynarodową publiczność.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _