English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

V Powiatowy i XIX Gminny Konkurs Recytatorski „Śpieszmy się kochać ludzi”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

22 października 2019 r.

ix011

We wtorek 22 października odbył się w naszej szkole V Powiatowy i XIX Gminny Konkurs Recytatorski „Śpieszmy się kochać ludzi”. W tym roku motywem przewodnim rywalizacji była literatura współczesna.

W recytatorskich zmaganiach udział wzięło pięćdziesięcioro uczestników ze szkół podstawowych, szkół średnich oraz przedszkoli z terenu powiatu gostynińskiego. Recytatorów podzielono na pięć kategorii wiekowych – z każdej z nich jury wyłoniło laureatów konkursu.

Reprezentantami naszej szkoły byli następujący uczniowie: Zuzanna Różańska i Jakub Pilichowicz z klasy I, Maria Migdalska z klasy II, Jakub Penkala z klasy III, Maja Lewandowska i Nikola Kwiatkowska z klasy V, Zuzanna Karasiewicz z klasy VI, Wiktoria Suwała z klasy VIII.

W kategorii klasy I i dzieci w wieku przedszkolnym zwycięzcą został Jakub Pilichowicz, zaś w kategorii klas IV – V trzecie miejsce zajęła Maja Lewandowska.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu, życząc dalszych sukcesów.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _