| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

V Powiatowy i XIX Gminny Konkurs Recytatorski „Śpieszmy się kochać ludzi”

22 października 2019 r.

We wtorek 22 października odbył się w naszej szkole V Powiatowy i XIX Gminny Konkurs Recytatorski „Śpieszmy się kochać ludzi”. W tym roku motywem przewodnim rywalizacji była literatura współczesna.

W recytatorskich zmaganiach udział wzięło pięćdziesięcioro uczestników ze szkół podstawowych, szkół średnich oraz przedszkoli z terenu powiatu gostynińskiego. Recytatorów podzielono na pięć kategorii wiekowych – z każdej z nich jury wyłoniło laureatów konkursu.

Reprezentantami naszej szkoły byli następujący uczniowie: Zuzanna Różańska i Jakub Pilichowicz z klasy I, Maria Migdalska z klasy II, Jakub Penkala z klasy III, Maja Lewandowska i Nikola Kwiatkowska z klasy V, Zuzanna Karasiewicz z klasy VI, Wiktoria Suwała z klasy VIII.

W kategorii klasy I i dzieci w wieku przedszkolnym zwycięzcą został Jakub Pilichowicz, zaś w kategorii klas IV – V trzecie miejsce zajęła Maja Lewandowska.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu, życząc dalszych sukcesów.