| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

EMOCJE DO SAMEGO KOŃCA

20 października 2019 r.

W niedzielę, 20 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Bogumiłą Liziniewicz, p. Mariettą Dan, ks. Dariuszem Skoczylasem swoim dopingiem wsparli zawodników Nafciarzy w meczu z Dinamo Bukareszt w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Mecz zakończył się wynikiem 26:26.

Z meczu wróciliśmy bogatsi o wiedzę, iż można kulturalnie kibicować i uczestniczyć w imprezie sportowej zachowując wzorową postawę.

Organizatorem wyjazdu był p. R. Fijałkowski.