English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

EMOCJE DO SAMEGO KOŃCA

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

20 października 2019 r.

ix010

 

W niedzielę, 20 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Bogumiłą Liziniewicz, p. Mariettą Dan, ks. Dariuszem Skoczylasem swoim dopingiem wsparli zawodników Nafciarzy w meczu z Dinamo Bukareszt w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Mecz zakończył się wynikiem 26:26.

Z meczu wróciliśmy bogatsi o wiedzę, iż można kulturalnie kibicować i uczestniczyć w imprezie sportowej zachowując wzorową postawę.

Organizatorem wyjazdu był p. R. Fijałkowski.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _