English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Jazda na Płock

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

10 października 2019 r.

 ix009

10 października uczniowie klas V – VII udali się na wycieczkę do Płocka, która odbyła się w ramach projektu Jazda na Płock - odkrywamy kulturę i dziedzictwo historyczne Płocka.

Uczniowie odwiedzili Muzeum Mazowieckie, gdzie zapoznali się z sylwetkami Kazimierza Wielkiego, Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego. Wzięli także udział w warsztatach „Jak król Kazimierz zamek i mury budował”. W drugiej części wycieczki dzieci wzięły udział w spacerze po Płocku z przewodnikiem turystycznym. W czasie tej wędrówki uczniowie odwiedzili Bazylikę Katedralną i Muzeum Diecezjalne.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _