| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

Święto Edukacji Narodowej

11 października 2019 r.

11 października w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym podziękowali za opiekę, wychowanie, naukę, troskę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali słodkie upominki od Samorządu Uczniowskiego. Podziękowania i życzenia złożyła także pani dyrektor. Dzień ten był również okazją do wręczenia Nagród Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.