English German Russian

Szkoła Lucień

| 6 Sierpień 2020    |    | Sława, Jakub, Stefan

"Od kujawiaka do oberka"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

06 października 2019 r.

ix007

Dnia 6 października w Łącku podczas 14. Festiwalu Folkloru i Kultury Ziemi Kujawskiej i Mazowieckiej „Od Kujawiaka do Oberka” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego odbyło się spotkanie miłośników folkloru, sztuki ludowej, tańca i regionalnych kulinariów.  W przeglądzie zespołów folklorystycznych, jury przyznało 8 wyróżnień. Jedno z nich otrzymał Szkolny Zespół Pieśni i Tańca „Promyki Lucienia”  za opracowanie sceniczne tańców ze szczególnym wyróżnieniem Krakowiaka. Nasi tancerze i wokaliści włożyli wielki wysiłek i zaangażowanie w zaprezentowanie nowego repertuaru. Gratulujemy!

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _