English German Russian

Szkoła Lucień

| 6 Sierpień 2020    |    | Sława, Jakub, Stefan

Ślubowanie uczniów klasy I

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

04 października 2019 r.

ix006

Dnia 03.10.2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klasy I A i I B, których wychowawcami są p. Dorota Stawicka i p. Danuta Woźnicka. Na występie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego powitali wszystkich obecnych na uroczystości. Następnie pierwszoklasiści przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i  wokalne. Przed złożeniem przysięgi wykazali się jeszcze dużą wiedzą o swojej Ojczyźnie, jak również udowodnili, że znane są im zasady zachowania w szkole i na drodze. Pani Dyrektor z wielką uwagą przysłuchiwała się wypowiedziom dzieci i na koniec oznajmiła im, że pięknie zdały swój pierwszy szkolny egzamin. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, zostali pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor Ilonę Dan.

Pani Dyrektor  Ilona Dan oraz Pani Wicedyrektor  Joanna Dymczak wręczyły dzieciom dyplomy. Wielka powaga i przejęcie widniały na twarzach dzieci, gdy słyszały słowa „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej w Lucieniu”. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Po ślubowaniu uczniowie klas drugich wręczyli upominki pierwszakom oraz zaprezentowali krótki występ. Recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Następnie odbyła się zabawa taneczna oraz poczęstunek. Był to miły akcent kończący uroczystość. Rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy.          

Zobacz zdjęcia w galerii 

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _