English German Russian

Szkoła Lucień

| 6 Sierpień 2020    |    | Sława, Jakub, Stefan

Wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

30 września 2019 r.

ix005

Zobacz zdjęcia w galerii 

W poniedziałek, 30 września 2019 r. ,opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Lucieniu zorganizowali wybory przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Wybrane w ten sposób osoby mają przede wszystkim bronić interesów uczniów, proponować zmiany w szkole, podejmować różnego rodzaju akcje.

Poniżej przedstawiamy wyniki.

Liczba uczniów biorących udział – 99

Przewodniczący: Zieliński Adrian - 89 głosów

Zastępca Przewodniczącego: Dzierżanowski Olaf - 52 głosy

Sekretarz: Majchrzak Adrian - 34 głosy

Skarbnik: Grytner Julia - 37 głosów

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _