English German Russian

Szkoła Lucień

| 6 Sierpień 2020    |    | Sława, Jakub, Stefan

Święto plonów, czyli XII Gminne Dożynki Ekologiczne w Lucieniu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

15 września 2019 r.

ix002

W niedzielę, tj. 15 września br., mieszkańcy gminy Gostynin przeżywali w Lucieniu dzień dziękczynienia za tegoroczne plony.

W dożynkach wzięli udział również uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z panią dyrektor Iloną Dan oraz nauczycielami uczestniczyli w uroczystej mszy świętej, a następnie przemaszerowali w barwnym korowodzie z kościoła na plac dożynkowy, na którym nastąpiła m.in. ceremonia przekazania chleba i wysłuchano przemówień okolicznościowych.

Nasi uczniowie wystąpili także w części artystycznej, podczas której dzieci z klas I-III oraz VI-VIII odegrały scenki rodzajowe związane ze świętem plonów. Imprezę uświetnili swoim występem również członkowie Szkolnego Zespołu Pieśni i Tańca Promyki Lucienia, prezentując swoje wokalno-taneczne umiejętności.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _