English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

Wycieczka krajoznawcza do Zielonej Szkoły w Goreniu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

13 czerwca 2019 r. 

W dniu 13 czerwca 2019r. dzieci z punktu przedszkolnego i wszystkich grup oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę krajoznawczą do Zielonej Szkoły w Goreniu.

W trakcie wycieczki uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych z wypieku chleba.

Na terenie ośrodka znajduje się mini ZOO, w którym dzieci mogły zobaczyć m.in.  lamy, kozy miniaturowe, gołębie, kangury, sarenki, kucyki. Szczególną atrakcją dla dzieci była przejażdżka Zieloną Kolejką, która zwiozła dzieci do licznych rezerwatów przyrody w pobliżu Gorenia. Do dyspozycji dzieci było również boisko do gry w piłkę nożną, plac zabaw ze zjeżdżalniami oraz nowe linarium.

Zajęcia były bardzo interesujące, rozbudziły u dzieci odwagę do samodzielnego poznawania świata i sprawiły wiele radości.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _