English German Russian

Szkoła Lucień

| 6 Sierpień 2020    |    | Sława, Jakub, Stefan

Mistrz Matematyki

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

11 czerwca 2019 r.

ix078

11 czerwca 2019 roku  w naszej szkole został przeprowadzony konkurs matematyczny Mistrz Matematyki. Udział w nim mógł wziąć każdy chętny uczeń z klas 4-7. Aby zostać Mistrzem wystarczyło tylko jak najlepiej rozwiązać test składający się z 30 zadań zamkniętych. Wyniki przedstawiają się następująco:

klasy 4: Aleksandra Majewska

klasy 5: Zuzanna Karasiewicz

klasa 6: Michał Daniszewski

klasa 7: Adrian Majchrzak 

Dyplom i słodka nagroda zostanie przekazana MISTRZOM 19.06.2019 r.

Wszystkim uczniom biorącym  udział w szkolnym konkursie matematycznym, a w szczególności zwycięzcom, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _