English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

XXI Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców - kategoria 2007 r. i młodsi

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

10 czerwca 2019 r.

ix075

10 czerwca 2019 r. na boisku „orlik” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie odbyły się XXI Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców - kategoria 2007 r. i młodsi. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, natomiast chłopców IV miejsce.

Gratulujemy!!!

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _