English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

Dzień Rodziny

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

6 czerwca 2019 r.

ix072

Święto Rodziny

Dnia 06 czerwca w szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Tego dnia dzieci wraz z zaproszonymi rodzicami, dziadkami oraz przedstawicielami władz samorządowych celebrowali Święto Rodziny. Uroczystość rozpoczął występ słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas 0-III. Następnie zgromadzeni goście wysłuchali utworów wokalnych w wykonaniu starszych uczennic oraz obejrzeli pokaz tańców w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca ,,Promyki Lucienia’’.

Po zakończeniu części artystycznej rozpoczął się piknik rodzinny. Impreza przeniosła się na plac zabaw przy szkole, na którym zorganizowane zostały zabawy przez animatorów z grupy ,,Tęczowo’’. Wszyscy mieli możliwość spędzić aktywnie czas. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek, pełen smakołyków.

Podczas całej imprezy dopisywała wspaniała pogoda, a na ustach uczestników gościł uśmiech. Wszyscy na pewno na długo zapamiętają ten dzień…

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _