| 13 Październik 2019    |    | Edwarda, Mikołaja, Teofila, Januarego

Dzień Rodziny

6 czerwca 2019 r.

Święto Rodziny

Dnia 06 czerwca w szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Tego dnia dzieci wraz z zaproszonymi rodzicami, dziadkami oraz przedstawicielami władz samorządowych celebrowali Święto Rodziny. Uroczystość rozpoczął występ słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas 0-III. Następnie zgromadzeni goście wysłuchali utworów wokalnych w wykonaniu starszych uczennic oraz obejrzeli pokaz tańców w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca ,,Promyki Lucienia’’.

Po zakończeniu części artystycznej rozpoczął się piknik rodzinny. Impreza przeniosła się na plac zabaw przy szkole, na którym zorganizowane zostały zabawy przez animatorów z grupy ,,Tęczowo’’. Wszyscy mieli możliwość spędzić aktywnie czas. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek, pełen smakołyków.

Podczas całej imprezy dopisywała wspaniała pogoda, a na ustach uczestników gościł uśmiech. Wszyscy na pewno na długo zapamiętają ten dzień…