English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Wolność kocham i rozumiem…”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

4 czerwca 2019 r.

ix071

Po raz drugi nasza szkoła uczestniczyła w II Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Wolność kocham i rozumiem…” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie. W tym roku  utworami wolnościowymi postanowiono upamiętnić 30-tą rocznicę wyborów czerwcowych. Uczennica klasy III gimnazjum Agata Zawadzka zaśpiewała piosenkę „Tchnienie wolności” z własnym akompaniamentem gitarowym i wywalczyła II miejsce w swojej kategorii. Agacie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wokalnych.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _