| 13 Październik 2019    |    | Edwarda, Mikołaja, Teofila, Januarego

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Wolność kocham i rozumiem…”

4 czerwca 2019 r.

Po raz drugi nasza szkoła uczestniczyła w II Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej „Wolność kocham i rozumiem…” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie. W tym roku  utworami wolnościowymi postanowiono upamiętnić 30-tą rocznicę wyborów czerwcowych. Uczennica klasy III gimnazjum Agata Zawadzka zaśpiewała piosenkę „Tchnienie wolności” z własnym akompaniamentem gitarowym i wywalczyła II miejsce w swojej kategorii. Agacie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów wokalnych.