English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

XI Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych w Kleczewie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

3 czerwca 2019 r.

ix070

Prawie sześciuset młodych tancerzy prezentowało swoje umiejętności na XI Międzypowiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Tanecznych, który odbył się 3 czerwca w Centrum Kultury w Kleczewie. Gminę Gostynin reprezentował nasz szkolny zespół „Promyki Lucienia”. Taneczne zmagania rozpoczął wielobarwny korowód utworzony przez uczestników przeglądu na kleczewskim rynku. Następnie młodzi tancerze przemaszerowali ulicami miasta do Centrum Kultury, gdzie przez kilka następnych godzin prezentowali swoje umiejętności. Na scenie zaprezentowały się 42 zespoły z trzech województw – wielkopolskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Na młodych artystów czekała miła niespodzianka. Zaproszenie na spotkanie z uczestnikami Przeglądu przyjął Jeremi Sikorski – piosenkarz i tancerz, uczeń szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, altówki i fortepianu, który w 2015 roku wystąpił w koncercie DEBIUTY w Opolu. Wizyta Jeremiego sprawiła wiele radości dzieciom oraz młodzieży, które aktywnie włączyły się w rozmowę, wspólne śpiewanie, a na koniec z niecierpliwością czekały na autograf.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _