| 13 Październik 2019    |    | Edwarda, Mikołaja, Teofila, Januarego

Moc atrakcji z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Następnie rozstrzygnięto wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez Alior Bank w Gostyninie. Najmłodsi biorący w nim udział obdarowani zostali upominkami i nagrodzeni brawami za rozwijanie swoich pasji i za zajęte miejsca.

Po tej części, około godziny 9.00, uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy z których każda miała zapewnione inne atrakcje. Punkt przedszkolny i oddziały przedszkolne rozpoczęły piknik pod chmurką, czas spędzając na placu zabaw; klasy I-III wybrały się do leśniczówki w Helenowie, a uczniowie od klas IV-VI mieli okazję uczestniczyć
w niesamowitych rozgrywkach sportowych przygotowanych przez pana Rafała Szymańskiego. Swoimi umiejętnościami mogli się wówczas wykazać, biorąc udział m.in. w: rowerowym torze przeszkód, biegu po krążkach po obwodzie koła, rzutach do kosza, koszykówce czy unihokeju.

W tym czasie starsi uczniowie po klasę III gimnazjum nie przebywali na terenie placówki, bowiem wyjechali na wycieczkę do Nadarzyna na Warszawskie Targi Gier Komputerowych. Z uwagi na ich nieobecność, słodkie upominki z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich naszych uczniów zaplanowano na poniedziałek.

Obchody święta najmłodszych obfitowały zatem w wiele atrakcji. Pozwoliły
one uczniom nie tylko odetchnąć od nauki, ale przede wszystkim aktywnie spędzić czas na wspólnej zabawie.