English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

V edycja festiwalu Warsaw Comic Con w Nadarzynie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

31 maja 2019 r.

ix068

W dniu 31 maja 2019 r. grupa 45 uczestników z naszej szkoły wzięła udział w największym festiwalu popkultury COMIC CON. Impreza odbywała się w dwóch potężnych halach wystawowych w Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Festiwal jest edycją amerykańskiego Comic Con, a jego historia sięga 1970 roku. Obecnie jest to największy na świecie konwent, na który przyjeżdżają fani z całego świata, aby wspólnie oddać się pasji zafascynowania komiksami, filmami, serialami i grami wideo. Polska edycja jest największą tego typu imprezą w Europie.

Opiekunami grupy byli: p. Rozwora Milena, p. Wasilewska Paulina, p. Przybylska Anna, p. Ozimkiewicz Agnieszka, p. Witkoś Anna, p. Katarzyński Konrad. Organizatorem wyjazdu był p. Fijałkowski Rafał.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _