English German Russian

Szkoła Lucień

| 27 Luty 2020    |    | Anastazja, Wiktor, Gabriel

„KIBICOMANIA - fair kibicowanie tak ważne jak granie”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

30 maja 2019 r.

ix066

Dnia 30 maja 2019 roku na hali sportowej MOSiR  odbył się turniej piłki nożnej dla szóstoklasistów „Kibicomania”. Hasłem przewodnim imprezy było „Fair kibicowanie tak ważne jak granie”. Organizatorami rozgrywek byli Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie.

W zabawie udział wzięło osiem szkół z terenu powiatu gostynińskiego. Uczniowie w trakcie turnieju pokazali, jak ważne jest nawoływanie swoich zawodników do walki o wygraną, ale przede wszystkim przedstawili, że szacunek dla drużyny przeciwnej i ich kibiców jest ważną częścią udanego spotkania sportowego.

Dzięki zaangażowaniu naszych kibiców i skutecznej  grze naszej drużyny uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce!

Gratulujemy.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _