| 13 Październik 2019    |    | Edwarda, Mikołaja, Teofila, Januarego

„KIBICOMANIA - fair kibicowanie tak ważne jak granie”

30 maja 2019 r.

Dnia 30 maja 2019 roku na hali sportowej MOSiR  odbył się turniej piłki nożnej dla szóstoklasistów „Kibicomania”. Hasłem przewodnim imprezy było „Fair kibicowanie tak ważne jak granie”. Organizatorami rozgrywek byli Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie.

W zabawie udział wzięło osiem szkół z terenu powiatu gostynińskiego. Uczniowie w trakcie turnieju pokazali, jak ważne jest nawoływanie swoich zawodników do walki o wygraną, ale przede wszystkim przedstawili, że szacunek dla drużyny przeciwnej i ich kibiców jest ważną częścią udanego spotkania sportowego.

Dzięki zaangażowaniu naszych kibiców i skutecznej  grze naszej drużyny uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce!

Gratulujemy.