| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

Wycieczka do Torunia

20 września 2018 r.

W dniu 20 września 2018 r. uczniowie klas I - IV byli na wycieczce w Toruniu. W programie wycieczki była wizyta w Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie dzieci miały możliwość wypieczenia pierniczków według formy. Następnie pani przewodnik oprowadziła dzieci po muzeum opowiadając ciekawe historie związane z miastem Toruniem. Następnie udaliśmy się do Planetarium. Dzieci obejrzały seans "Cudowna podróż". Po posiłku w MDonaldzie zwiedziliśmy stare miasto w tym Dom Kopernika, pomnik Kopernika, Krzywą Wieżę, fontannę skrzypka i wiele innych ciekawych miejsc. Następnie dzieci miały możliwość zakupić pamiątki. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń bezpiecznie powróciły do szkoły.