English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Wycieczka do Torunia

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

20 września 2018 r.

ix005

            W dniu 20 września 2018 r. uczniowie klas I - IV byli na wycieczce w Toruniu. W programie wycieczki była wizyta w Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie dzieci miały możliwość wypieczenia pierniczków według formy. Następnie pani przewodnik oprowadziła dzieci po muzeum opowiadając ciekawe historie związane z miastem Toruniem. Następnie udaliśmy się do Planetarium. Dzieci obejrzały seans "Cudowna podróż". Po posiłku w MDonaldzie zwiedziliśmy stare miasto w tym Dom Kopernika, pomnik Kopernika, Krzywą Wieżę, fontannę skrzypka i wiele innych ciekawych miejsc. Następnie dzieci miały możliwość zakupić pamiątki. Dzieci zadowolone i pełne wrażeń bezpiecznie powróciły do szkoły.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _