English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

Sukces w konkursie recytatorskim

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

26 maja 2018 r.

index145

Dnia 26.05.2018 roku w Książnicy Płockiej odbył się finał XL edycji konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Pięknie być człowiekiem”. Rejon gostyniński w kategorii klasy II i III gimnazjum reprezentowało dwoje naszych uczniów – Natalia Grądziel i Adam Migdalski. Miło nam poinformować, że Adam otrzymał II miejsce, zaś Natalia wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _