| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

Sukces w konkursie recytatorskim

26 maja 2018 r.

index145

Dnia 26.05.2018 roku w Książnicy Płockiej odbył się finał XL edycji konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Pięknie być człowiekiem”. Rejon gostyniński w kategorii klasy II i III gimnazjum reprezentowało dwoje naszych uczniów – Natalia Grądziel i Adam Migdalski. Miło nam poinformować, że Adam otrzymał II miejsce, zaś Natalia wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!