English German Russian

Szkoła Lucień

| 1 Czerwiec 2020    |    | Hortencja, Jakub, Konrad

"Gminne eliminacje „OTWP - młodzież zapobiega pożarom"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

19 marca 2018 r.

index121

Dnia 19.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły Igor Lewandowski i Michał Daniszewski z kl. V oraz Agata Zawadzka i Wiktor Lewandowski z kl. II g wzięli udział w miejsko – gminnych eliminacjach „OTWP- młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się w SP w Białotarsku. W eliminacjach brało udział po dwóch przedstawicieli szkół gminnych. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych.  Mimo dużej konkurencji uczniom naszej szkoły udało się odnieść sukces. W grupie młodszej Igor Lewandowski zajął III miejsce, natomiast Agata Zawadzka zwyciężyła w swojej grupie  i dnia 27.03.2018 r. reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych, gdzie zajęła III miejsce.

Gratulacje.

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _