| 12 Listopad 2019    |    | Renata, Witold, Konrad

"Gminne eliminacje „OTWP - młodzież zapobiega pożarom"

19 marca 2018 r.

index121

Dnia 19.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły Igor Lewandowski i Michał Daniszewski z kl. V oraz Agata Zawadzka i Wiktor Lewandowski z kl. II g wzięli udział w miejsko – gminnych eliminacjach „OTWP- młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się w SP w Białotarsku. W eliminacjach brało udział po dwóch przedstawicieli szkół gminnych. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych.  Mimo dużej konkurencji uczniom naszej szkoły udało się odnieść sukces. W grupie młodszej Igor Lewandowski zajął III miejsce, natomiast Agata Zawadzka zwyciężyła w swojej grupie  i dnia 27.03.2018 r. reprezentowała naszą gminę w eliminacjach powiatowych, gdzie zajęła III miejsce.

Gratulacje.