English German Russian

Szkoła Lucień

| 24 Maj 2018    |    | Joanna, Zuzanna, Milena

"Świadomi zagrożenia - ogień w lesie a przyroda"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 
  Uczniowie klasy IIga; Baranowska Zuzanna, Modrzejewski Mateusz, Szydłowski Rafał, Lewandowska Ewa, Słowikowska Aleksandra uczestniczyli w konkursie organizowanym przez Lasy Państwowe w ramach projektu "Świadomi zagrożenia- ogień w lesie a przyroda". Zadaniem 5-osobowych zespołów uczestników było przygotowanie i przeprowadzenie działań podnoszących świadomość mieszkańców w zakresie zapobiegania pożaru lasów. Uczniowie zorganizowali  spotkanie z leśnikiem, który omówił przyczyny, skutki oraz sposoby zapobiegania pożaru.  Zaprojektowano i rozprowadzono nalepki, "Ratujmy nas przed pożarem", posadzono 21 arów lasu, przygotowano film, fotoalbum, prezentację, które przedstawiają pracę zespołu. Na konkurs wpłynęło 219 prac. Uczniowie klasy IIga zajęli III miejsce w województwie mazowieckim. W nagrodę pojadą na dwutygodniowy wypoczynek, a szkoła wzbogaci się o rzutnik multimedialny i tablicę interaktywną. W konkursie brali udział również uczniowie klasy Iga; Tyszkiewicz Kinga, Kołodziejczak Dominik, Kieplin Weronika, Kuźnicki Piotr, Dłużniewska Natalia którzy podjęli także wiele działań, które służyły podniesieniu świadomości społeczeństwa.

B. Liziniewicz

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _