| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

WYPRAWKA DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Artykuły papiernicze

Ryza białego papieru

Blok rysunkowy z kolorowymi kartkami – format A-4 – 2 sztuki

Blok techniczny z kolorowymi kartkami – format A-4 – 2 sztuki

Wycinanki – 1 sztuka

Plastelina – 1 duże opakowanie

Farby plakatowe – 1 duże opakowanie

Pędzle (gruby, cienki) – po 1 sztuce

Pojemnik na wodę

Teczka z gumką – format A4 – 2 sztuki

Ołówek trójkątny - 2 sztuki

Kredki ołówkowe grube – 1 opakowanie

Kredki Bambino mydlane – 1 opakowanie

Flamastry ( tylko dzieci 5 letnie)

Klej w sztyfcie – 2 sztuki

Klej introligatorski ,,Magik’’ - 2 sztuki ( 1 w tubce, 1 w sztyfcie)

Nożyczki

Temperówka

Gumka do ścierania

Bibuła – zestaw kilku kolorów

Patyczki matematyczne

Książeczka do kolorowania – 2 sztuki

1 Zestaw kreatywny ( np. kolorowe patyczki, pomponiki, tektura falista, brokatowa, pianki, drucik kreatywny)

Ruchome oczka samoprzylepne ( 1 opakowanie dużych oczek, 1 opakowanie małych oczek)

Zestaw pojemników z cekinami ( dowolny kolor, kształt)

Zestaw taśm dekoracyjnych

Zestaw kolorowych piórek

Artykuły higieniczne (na I semestr)

Chusteczki nawilżane (duże opakowanie) – 3 opakowania

Chusteczki higieniczne (duże opakowanie, wyciągane z pudełka) – 3 opakowania

Ręcznik papierowy – 2 sztuki (1 opakowanie podwójne)

Mydło w płynie antybakteryjne – 2 sztuki

Obuwie na zmianę

PROSIMY O PODPISANIE IMIENIEM I NAZWISKIEM WSZYSTKICH ARTYKUŁÓW

Z WYPRAWKI DZIECKA

Pakiety edukacyjne

Grupa 3 - latki

- 3 -latki " Odkrywam siebie" – Złota kolekcja. Poziom A; W. Żaba – Żabińska, Małgorzata Skrobacz, Wyd. MAC Edukacja,;

( wychowanie przedszkolne)

- 3 –latki „ Radosne dzieci Boże” – Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński, Wyd. Jedność; ( Religia)

Grupa 4 - latki

- 4 - latki " Odkrywam siebie" – Złota kolekcja. Poziom A+; W. Żaba – Żabińska, Wyd. MAC Edukacja; ( wychowanie przedszkolne)

- 4 – latki „ Świat dziecka Bożego” – Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński, Wyd. Jedność; ( Religia)

Grupa 5 - latki

- 5 – latki „ Strefa przedszkolaka” –   Poziom B, W. Żaba – Żabińska, Anna Banaś, Klaudia Cebula, Monika Plewa, Wyd. MAC Edukacja; ( wychowanie przedszkolne)

- 5 – latki J. angielski: „ New Sparks Starter” – Katrhryn Harper, Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc – Kurpaska, Wyd.Oxford,;

- 5 – latki „ Jesteśmy dziećmi Bożymi”- Aneta Rayzacher – Majewska, Sebastian Rychliński, Anita Klebanowska, Wyd. Katechetyczne; ( Religia)

Grupa 6 – latki

- 6 – latki „„ Strefa przedszkolaka” –   Poziom B+; W. Żaba – Żabińska, Anna Banaś, Klaudia Cebula, Monika Plewa, Wyd. MAC Edukacja; ( wychowanie przedszkolne)

-6 – latki - J. angielski: „ English Adventure Starter ” + ćwiczenia, Regina Raczyńska, CristianaBruni, Wyd.Pearson;

-6 – latki – „ Z Panem Jezusem” - Aneta Rayzacher – Majewska, Sebastian Rychliński, Anita Klebanowska, Wyd. Katechetyczne; ( Religia)

PROSIMY O PODPISANIE IMIENIEM I NAZWISKIEM WSZYSTKICH ARTYKUŁÓW

Z WYPRAWKI DZIECKA