English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix121

„Pamiętajmy! Świadome dziecko jest bezpieczniejsze”

    Zbliża się okres wakacji, dlatego do naszej szkoły przybył nasz dzielnicowy asp. szt. pan Tomasz Dobrzyński. Pan policjant przybliżył i przypomniał wszystkim przedszkolakom zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię, przypomniał także wszystkim uczestnikom spotkania o noszeniu odblasków, które bezwzględnie powinny znaleźć się na odzieży wierzchniej przedszkolaków, gdyż dobra widoczność na drodze to gwarancja bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, a takimi właśnie są m.in. piesi. Pan policjant przybliżył również zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych, przekazał, jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców. Nasz gość zwrócił też uwagę na to, jak rozważnie korzystać  z kąpielisk w okresie zbliżających się wakacji.
Serdecznie dziękujemy panu policjantowi – asp. szt. Tomaszowi Dobrzyńskiemu za cenne wskazówki na zbliżający się okres wakacji, poświęcony nam czas i uwagę.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _