English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Uczennice naszej szkoły laureatkami konkursu poetyckiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

09 czerwca 2022 r.

ix116

9 czerwca w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją utworów laureatom konkursu „Poezja nie zna języka”. Zadaniem młodych twórców  było napisanie wiersza w języku polskim, a następnie przetłumaczenie go na język angielski. Dwie uczennice naszej szkoły znalazły się w wyróżnionym gronie uczestników – Maja Pietrowicz otrzymała II miejsce, zaś Zuzanna Karasiewicz – wyróżnienie.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _