| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Uczennice naszej szkoły laureatkami konkursu poetyckiego

09 czerwca 2022 r.

9 czerwca w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją utworów laureatom konkursu „Poezja nie zna języka”. Zadaniem młodych twórców  było napisanie wiersza w języku polskim, a następnie przetłumaczenie go na język angielski. Dwie uczennice naszej szkoły znalazły się w wyróżnionym gronie uczestników – Maja Pietrowicz otrzymała II miejsce, zaś Zuzanna Karasiewicz – wyróżnienie.