| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Program z Pandą

Program z Pandą
W II semestrze uczniowie klasy V realizowali program edukacyjny, w  ramach którego zapoznawali się z problemami ochrony przyrody i  klimatu, uczestnicząc w różnego rodzaju działaniach. Wśród nich  znalazły się zajęcia edukacyjne, na których realizowali  projekty, konkursy plastyczne oraz inne działania, których  podsumowaniem była wycieczka do lasu, podczas której uczniowie  wzbogacili swoją wiedzę o siedliskach dzikich zwierząt.