English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Program z Pandą

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ix115

Program z Pandą
W II semestrze uczniowie klasy V realizowali program edukacyjny, w  ramach którego zapoznawali się z problemami ochrony przyrody i  klimatu, uczestnicząc w różnego rodzaju działaniach. Wśród nich  znalazły się zajęcia edukacyjne, na których realizowali  projekty, konkursy plastyczne oraz inne działania, których  podsumowaniem była wycieczka do lasu, podczas której uczniowie  wzbogacili swoją wiedzę o siedliskach dzikich zwierząt.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _