| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Sztafetowe biegi w Białotarsku

07 czerwca 2022 r.

07 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Białotarsku odbyły się biegi sztafetowe pod patronatem pana Edmunda Zielińskiego Wójta Gminy Gostynin.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I miejsce - dziewczęta młodsze: Wiktoria Krysiewicz, Oliwia Tomczak, Dominika Różańska, Nadia Fabiszewska, Amelia Strzelecka, Maja Cierpikowska.

I miejsce – chłopcy młodsi: Michał Ujazdowski, Michał Słowikowski, Adrian Prusaczyk, Norbert Baranowski.

III miejsce chłopcy starsi: Paweł Zarzycki, Dominik Kołodziejczak, Kacper Orzechowski, Kacper Kowalczyk.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!