English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Piosenka dla Ukrainy”

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 ix109

W dniu 3 czerwca 2022 odbył się III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Piosenka dla Ukrainy” zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie. Tegoroczna edycja konkursu była hołdem dla walczących za wolność Ukrainy. Uczniowie poprzez swoje występy artystyczne pokazali solidarność między Narodami Polski i Ukrainy. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny w składzie: Zuzanna Karasiewicz, Julia Jankowska, Julia Majchrzak, Julia Rychlicka. Dziewczęta wykonały piosenkę Marka Grechuty „Wolność” . Za swój występ uzyskały III miejsce w kategorii zespołów. Gratulujemy.

 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _