| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Piosenka dla Ukrainy”

W dniu 3 czerwca 2022 odbył się III Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej „Piosenka dla Ukrainy” zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Gostyninie. Tegoroczna edycja konkursu była hołdem dla walczących za wolność Ukrainy. Uczniowie poprzez swoje występy artystyczne pokazali solidarność między Narodami Polski i Ukrainy. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny w składzie: Zuzanna Karasiewicz, Julia Jankowska, Julia Majchrzak, Julia Rychlicka. Dziewczęta wykonały piosenkę Marka Grechuty „Wolność” . Za swój występ uzyskały III miejsce w kategorii zespołów. Gratulujemy.