English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Czytanie bajek w przedszkolu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Dnia 6.06.2022 roku odbyło się kolejne spotkanie z książką. Rodzice odwiedzili nasze przedszkole, aby wspólnie czytać książki. W poszczególnych grupach wiekowych mamy czytały dzieciom bajki. W punkcie przedszkolnym bajkę pod tytułem ,,Przygody dzieci z ulicy Awaturników’’ przeczytała mama Marianny - pani Anna Zys. Pani Zuzanna Zielińska - mama Nadii, dzieciom z oddziału przedszkolnego 0A przeczytała bajki pod tytułem ,,Elmer’’ oraz ,,Elmer i wyjątkowy dzień’’. W grupie przedszkolnej 0B bajki pod tytułem ,,Śpiąca Królewna’’, ,,Hilda Kałużanka i inne historyjki’’ przeczytała pani Edyta Baranowska, mama Alicji.

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych.

Dziękujemy wszystkim mamusiom za odwiedziny oraz poświęcony nam czas.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _