English German Russian

Szkoła Lucień

| 13 Sierpień 2022    |    | Diana, Hipolit, Maksym

Dzień Dziecka w naszej szkole, w naszym przedszkolu

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Klasy I-III od godziny 7.30 do 8.15 uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Uczniowie w grupach zaprojektowali plakaty na temat ochrony środowiska. O godzinie 8.15 wszyscy udali się na salę bankietową. Dzieci oglądały film pt.: „Podróż na Ziemię”. Poznały krótką historię Ziemi. Następnie wzięły udział w zabawach edukacyjnych. Rozwiązywały zagadki, quizy, pokazywały własne umiejętności w „Mam talent” oraz zaprezentowały modę ekologiczną, za co nagrodzone zostały brawami. O godzinie 10.00 w salach odbył się poczęstunek. Potem były zabawy konstrukcyjne, budowanie pojazdów z klocków, zamków z kartonów i pudełek. Następnie odbyły się konkurencje sportowe na świeżym powietrzu. O godzinie 12-tej uczniowie udali się do sal lekcyjnych , gdzie grali w gry planszowe.

Uczniowie klas IV – VI również mogli uczestniczyć w przygotowanych dla nich różnego rodzaju atrakcjach. Na początku mogli wykazać się swoją wiedzą ekologiczną, rozwiązując test z tego zakresu. Następnie próbowali swoich sił, biorąc udział w „Milionerach” oraz „Kalamburach”. Wiele osób wzięło udział w zawodach i zabawach sportowych, pozostali uczniowie chętnie kibicowali zawodnikom.

To był wspaniały dzień, co możemy zobaczyć na zdjęciach… Mamy nadzieję, że ten dzień uczniowie naszej szkoły zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Zobacz zdjęcia w galerii 

Projekty i programy

akademia_uczniowska.jpg
deutsch.jpg
otwarte_przedszkola.jpg
pomocna_dlon.jpg
youngster.jpg
mleko_w_szkole.jpg
owoce_i_warzywa_w_szkole.jpg
kleszcze.jpg
czyste_powietrze.jpg
program_profilaktyki _palenia.jpg
zyj_smacznie_i_zdrowo.jpg
trzymaj_forme.jpg
Maly_Mistrz.jpg

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce _